Przyznajemy Ci rabat w wysokości 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Ramowej Umowy Pożyczki. O pożyczkę na warunkach promocyjnych możesz zawnioskować w okresie trwania promocji. Inaczej mówiąc spłacasz dokładnie tyle pożyczki, ile zaciągnąłeś, bez żadnych kosztów - na przykład:
• pożyczasz 1000 zł i spłacasz 1000 zł!

Aby nie ponieść kosztu pożyczki wystarczy dotrzymać terminu spłaty. W przypadku naruszenia terminu spłaty będziesz zobowiązany do spłaty Pożyczki z prowizją i odsetkami zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Więcej informacji na temat warunków otrzymania darmowej pożyczki znajdziesz w Regulaminie Promocji „Pierwsza pożyczka w promocji”
W serwisie Alegotówka możesz zawnioskować o promocyjną pożyczkę w wysokości do 2000 zł na okres do 30 dni. Pamiętaj, że wysokość pożyczki, którą możemy Ci przyznać zawsze zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej.
Aby otrzymać promocyjną pożyczkę w Alegotówka, należy spełnić przede wszystkim 2 poniższe warunki:
• złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę w Alegotówka w okresie trwania niniejszej promocji
• nie otrzymać wcześniej pożyczki promocyjnej na zasadach określonych w warunkach promocji.

Więcej informacji na temat warunków otrzymania darmowej pożyczki znajdziesz w Regulaminie Promocji „Pierwsza pożyczka w promocji”
Pamiętaj, że zgodnie z Regulaminem Promocji "Pierwsza pożyczka w promocji" podstawowym warunkiem skorzystania z warunków pożyczki promocyjnej jest spłata w całości udzielonej pożyczki najpóźniej w dniu spłaty, który podany jest w Umowie pożyczki.
W przypadku spłaty pożyczki promocyjnej po upływie dnia spłaty, rabat 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki ulega anulowaniu, a Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty pożyczki wraz z opłatą standardową zgodną z Tabelą Opłat i Prowizji stanowiącą załącznik do Ramowej Umowy Pożyczki.
Promocja trwa począwszy od daty podanej w "Regulaminie promocji" do odwołania. Alegotówka zastrzega sobie prawo do skrócenia lub wydłużenia czasu trwania promocji, o czym zostanie zamieszczona informacja na stronie www.alegotówka.pl.
Regulamin Promocji „Pierwsza pożyczka w promocji” jest udostępniony:
• w stopce na dole strony www.alegotowka.pl
oraz
• w wiadomości e-mail, którą do Ciebie wyślemy w trakcie składania przez Ciebie wniosku o pożyczkę w naszym serwisie.

Dodatkowo możesz otworzyć stronę z Regulaminem Promocji „Pierwsza pożyczka w promocji” klikając w ten link.
Jeden Klient może otrzymać jedną pożyczkę objętą promocją „Pierwsza pożyczka w promocji”. Wcześniejsze uzyskanie przez danego Klienta pożyczki promocyjnej wyklucza możliwość wnioskowania o kolejną pożyczkę promocyjną. Więcej informacji na temat warunków otrzymania promocyjnej pożyczki znajdziesz w Regulaminie Promocji „Pierwsza pożyczka w promocji”
Ile chcesz pożyczyć?
2 000 zł
Na jak długo?
30 dni
Termin spłaty 24.03.2017
Koszt pożyczki 1 500 zł
Kwota do spłaty 2 000 zł
RRSO 0.0 %
Formularz informacyjny Nota prawna Nota prawna Nota prawna
Zegar

Godziny pracy

pn. - pt.: 08:00 - 20:00

sob.: 08:00 - 15:00

Telefon

Telefon

22 201 27 76

E-mail

E-mail

kontakt@alegotowka.pl

Primus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-685) przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, telefon (+48) 22 201 27 76. NIP: 5213717701, REGON: 363443466. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000594858. Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł.

zfp ssl
ssl
nota prawna nota prawna nota prawna